Про бренд SPA-Master

Ідеальний симбіоз науки та природи. Завдяки багаторічній праці вчених та сучасним розробкам у галузі органічного синтезу вдалося інтегрувати ретельно відібрані рослинні інгредієнти у косметичні продукти. У внаслідок цього у 2012 році на заводі ROSA IMPEX народжується бренд SPA MASTER molecular cosmetics, продукти якого мають фармацевтичні властивості компонентів.

Наше виробництво має всі Європейські сертифікати якості та безпеки, а спеціалізований високошвидкісний гомогенізатор високого тиску дозволяє створювати емульсії, що вбираються в структуру волосся та шкіру без використання хімічних провідників.

Наші переваги

 • НАУКОМІСТКА косметика

  Заснова на новітніх розробках французької лабораторії SEDERMA, яка є лідером з біотехнологій.

 • ОРГАНІЧНА косметика

  Для синтезу інгредієнтів ми використовуємо 100% натуральні екстракти рослин і олії з усього світу.

 • МОЛЕКУЛЯРНА косметика

  Компанія виробляє продукти за допомогою унікального атомного гомогенізатора, отримуючи нано молекулярний склад. Це забезпечує глибоке проникнення компонентів у шкіру та волосся.

 • БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА косметика

  Завдяки великій кількості активних компонентів, кожен продукт є унікальним і виконує відразу кілька функцій.

 • ЕФЕКТИВНА косметика

  Має високий ступінь засвоюваності активних компонентів, що забезпечує миттєвий результат.

 • УНІКАЛЬНА косметика

  У складі інгредієнти, які складно зустріти в загальнодоступних косметичних брендах.

Для створення кожної лінії наші хіміки та космецевти ретельно відбирають спеціальні, максимально ефективні екстракти та олії, вирощені в екологічно чистій зоні Болгарії, де і знаходиться наше виробництво (містечко Ягодове поблизу м. Пловдів). На основі заводу є свої лабораторії – мікробіологічна та інноваційна.

Саме там і відбувається запровадження наукових розробок світових лабораторій, які синтезують інноваційні комплекси з органічної сировини: SilPLEX – Siltech LLC, Канада, Торонто; GSP – T – Mibelle Biochemistry, Швейцарія, Букс; KERATIN Nutrilan® – BASF, Світова корпорація, Німеччина, Людвігсгафен; Milk Proteins – Symrise, Німеччина, Хольцмінден; Chiaprotect® – Cobiosa, Іспанія, Мадрид; Quinine – Phenbiox, Італія, Болонья; Phytochem Hair Loss SP – Chemir, Іспанія, Барселона в наші SPA-догляди.

Окремі корпорації займаються системою для фарбування волосся, тому наша запатентована система відновлення волосся в момент фарбування 3LEVEL SYSTEM базується на компонентах ROSE OIL COMPLEX, CERAMIDE A2 і MERQUAT, розроблена спільно з SEDERMA – Франція, Париж, що входить до концерну CRODA International ltd Хол та Lubrizol – США, Віклайфф, Огайо. Стандарти ISO 14001,
OHSAS 18001 та GMP.

Бажаєте дізнатися про спеціальні умови співпраці?

We have received tour E-mail & will response ASAP.

Ваш кошик

We have received tour E-mail & will response ASAP.
We have received tour E-mail & will response ASAP.